O Firmie

Firma Klima-Technik zajmuje się doborem, montażem, oraz serwisem wszelkiego rodzaju urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów współpracujemy z wieloma firmami przez co możemy zaproponować wykonanie projektu, wycenę inwestycji, fachowe wykonanie oraz serwis.

Nasza firma oferuje urządzenia o wysokim stopniu zaawansowania technicznego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę urządzeń klimatyzacyjnych wielu renomowanych firm między innymi FUJI ELECTRIC, MITSUBISHI, DAIKIN, SANYO a także wentylacyjnych takich jak PRO-VENT, SYSTEMAIR, STORKAIR, DOSPEL, RENOVENT.

Obecnie poszerzyliśmy również ofertę w zakresie montażu odkurzaczy centralnych takich firm jak BEAM oraz KLIMAWENT.

Na wszystkie nasze urządzenia oraz usługi dajemy od 2 do 5 lat gwarancji oraz oferujemy serwis pogwarancyjny.

Robimy to co lubimy robić i na czym się naprawdę znamy.

Zapraszamy do współpracy.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny!

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Klima-Technik, sprzęt najwyższej klasy, wykonanie błyskawiczne, obsługa bardzo miła. Dodatkowo jesteśmy pozytywnie zaskoczeni kreatywnymi rozwiązaniami które sprawiły, że system klimatyzacji jest wydajny a zarazem oszczędny. Przy kolejnych realizacjach w naszej firmie na pewno skorzystamy w Waszej oferty.

Łukasz Baster, Sopot

Zleciłam realizację klimatyzacji w biurze a po pół roku skutecznego funkcjonowania systemu także w moim mieszkaniu. Jestem pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem specjalistów z firmy Klima-Technik, uzyskała wszystkie potrzebne informacje i system został skonfigurowany dokładnie wg. moich wytycznych. W 100% polecam!

Anna Nowicka, Toruń

Od 8 lat prowadzę restaurację - w lecie nie mogliśmy sobie poradzić z temperaturami, a zimie z dogrzaniem lokalu. Po 2 nieudanych inwestycjach w klimatyzacje i kurtyny powietrzne w końcu udało nam się znaleźć firmę Klima-Technik która zaoferowała nam urządzenia które były strzałem w dziesiątkę! Od tej pory mróz i upał nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Piotr Zamorski, Warszawa